حساب کاربری
لطفا صبر کنید...
×

ISERB 2017 banner

ورود

آیا زندگی جنسی تان دچار مشکل شده؟!

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تمام زوج ها در طول دوران زندگی مشترکشان کم و زیاد شدن میل جنسی نسبت به شریک زندگیشان را تجربه می کنند.

به گزارش IVFrc و به نقل از The Huffington Post، روش هایی وجود دارد که شما می توانید با کمک آن ها رابطه جنسیتان را بهبود بخشیده و از آن لذت ببرید.

 

فکر می کنید که همسرتان نسب به داشتن رابطه جنسی با شما بی علاقه است؟
گریس لاند درمانگر جنسی، به این نکته اشاره می کند که تا قبل از این که با شریک جنسیتان درمورد رابطه جنسی و میل جنسیش نسبت به شما صحبت نکرده اید در ذهنتان نتیجه گیری نکنید که او شما را دوست ندارد.

لاند اینگونه می گوید که اگر احساس کردید شریک جنسیتان نسبت به شما سرد شده است و دیگر به شما کشش جنسی ندارد و از شما دوری می کند، ابتدا با خود او صحبت کنید، سپس به یک درمانگر جنسی مراجعه کنید.

هیچگاه پیش خودتان اینگونه نتیجه نگیرید که او دیگر شما را دوست ندارد، بلکه احتمال دارد مسائلی مانند خستگی، بیماری و یا دلایل دیگر باعث این دوری شده باشد که با مراجعه به یک درمانگر جنسی می توانید مشکلتان را حل کنید.

آیا برای رابطه جنسیتان برنامه ریزی دارید؟
شما برای تمام کارهای روزانه تان برنامه دارید، از برنامه ریزی برای کودکانتان گرفته تا قرار ملاقات با پزشکتان. یکی از عواملی که به شما برای داشتن یک رابطه جنسی خوب و با کیفیت کمک می کند، داشتن برنامه ریزی مناسب است. زمانی که شما برای انجام کاری برنامه ریزی دارید، قطعا آن را بهتر از زمانی که برنامه ریزی ندارید انجام می دهید.

تا به حال در مورد فانتزی هایتان با شریک جنسیتان صحبت کرده اید؟
با صحبت کردن راجع به فانتزی های خود در مورد رابطه جنسی با شریک جنسیتان می توانید آن را هم برای خود و هم برای شریکتان لذت بخش تر کنید برای مثال برخی از افراد از اینکه در طول رابطه جنسی نقش برده و یا سلطه گر را داشته باشند لذت می برند و یا بعضی از افراد یک نوع فتیش خاص نسبت به شریک جنسیشان دارند.

اگر شما بتوانید علایق و فانتزی های خود را با شریک جنسیتان بازگو کنید حتما رابطه جنسی بهتر و لذت بخش تری خواهید داشت.

چقدر راجع به اختلالات جنسی اطلاعات دارید؟
بنا به گفته لورا استینبرگ روان درمانگر Great Neck اختلالات جنسی (شامل اختلال در نعوظ، انزال زودرس و یا کم بودن ترشحات واژینال) باعث کاهش لذت افراد از رابطه جنسی می شود.

همچنین شناختن این اختلالات می تواند به بهبود کیفیت رابطه جنسی نیز کمک کند.

اگر افراد در مورد اختلالات جنسی اطلاعات داشته باشند، در این صورت می توانند با کمک درمانگران جنسی مشکلشان را حل کنند.

همچنین وی اذعان می دارد که زوج ها باید بدانند تمام آنچه که در ذهنشان وجود دارد را نمی توانند در واقعیت انجم دهند.

در طول رابطه جنسی به اتفاقات روزمره فکر می کنید؟
کریستین زیسینگ که یکی از درمانگران جنسی معروف در ایالت سن دیگو کالیفرنیا می باشد، به این نکته اشاره می کند که اگر ذهن شما درگیر مسائل روزمره باشد، هنگام رابطه جنسی به مشکل بر خواهید خورد چرا که ذهنتان اجازه نمی دهد که بدنتان آن طور که باید به رابطه جنسی واکنش نشان دهد.

همچنین او پیشنهاد می دهد برای اینکه بتوانید ذهن خود را آرام کنید و روی فعالیت جنسیتان تمرکز داشته باشید، می توانید در اتاق خوابتان از شمع و موسیقی عاشقانه استفاده کنید.

در مورد به ارگاسم نرسیدن نگران هستید؟
مُشومی قوس که یکی از درمانگران جنسی فعال در لس آنجلس می باشد به زوج ها می گوید که تمام رابطه جنسی در ارگاسم خلاصه نمی شود و ارگاسم فقط یکی از مراحل رابطه جنسی می باشد.

وی به زوج ها پیشنهاد می دهد که می توانند برای رسیدن به ارگاسم، در رابطه جنسیشان تغییراتی ایجاد کنند برای مثال رابطه جنسیشان را محدود به اتاق خواب نکنند بلکه هر جای دیگری که احساس آرامش دارند، می توانند یک رابطه جنسی آرام داشته باشند.

مترجم: نیلوفر بابایی

کلیه حقوق این سایت محفوظ می باشد و کپی برداری از تصاویر، ویدیوها و مطالب آن با ذکر منبع مجاز است.

جستجو در منوی موبایل