حساب کاربری
لطفا صبر کنید...
×

ISERB 2017 banner

ورود

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

به گزارش IVFrc و به نقل از Huffington Post، دوقلوزایی یا چند قلوزایی در افراد نابارور رایج می باشد که البته تا حدودی پرخطر تلقی می شود. چند قلوزایی می تواند علت های مختلف داشته باشد که در ادامه به این علت ها اشاره می شود:

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

زنی که پزشکان به او گفته بودند که بارداری برای او خطرناک و کشنده می باشد، ریسک کرد و از طریق IVF باردار شد.

به گزارش IVFrc و به نقل از Daily Mail، راشل کیرستنسون Rachel Kierstenson در سال 2010 پس از یافتن توده ای در پستان راستش متوجه شد که مبتلا به سرطان پستان می باشد.

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

مرکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در رابطه با نایسریا گونوره آ، نوعی باکتری که منجر به بیماری سوزاک می شود، گزارشی ارائه داد که در آن ذکر شده بود که مقاومت این باکتری در برابر آنتی بیوتیک ها بیشتر شده است.

به گزارش IVFrc و به نقل از مرکز کنترل و پیشگیری بیماری ها، سوزاک یکی از بیماری‌های آمیزشی شایع است که از طریق آمیزش جنسی منتقل می‌شود.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

در اولین بارداری همه ی دردها می تواند گیج کننده ،اضطراب آور و اغلب بسیار ترسناک باشند. بعضی از دردها طبیعی است اما برخی دیگر باید با پزشک معالج درمیان گذاشته شود. حالا یک سوال پیش می آید، تفاوت این درد ها را چگونه متوجه شویم؟

به گزارش IVFrc و به نقل از SELF، بارداری بدن شما را به شکل گسترده ای تغییر می دهد. هجوم ناگهانی هورمون های جدید به بدن در دوران بارداری، این دوران را تبدیل به یک دوران دردناک می کنند.

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در دنیا از هر 5 کودک 6 ساله، یک کودک مبتلا به چاقی می باشد. چاقی به عنوان یک تهدید بزرگ برای سلامتی و باروری شناخته شده است.

به گزارش IVFrc و به نقل از The Huffington post، کودکانی که در دوران کودکی مبتلا به چاقی هستند، در بزرگسالی نیز به این مشکل دچار خواهند شد، چرا که چاقی دوران کودکی با طیف گسترده ای از مشکلات سلامتی در ارتباط است.

کلیه حقوق این سایت محفوظ می باشد و کپی برداری از تصاویر، ویدیوها و مطالب آن با ذکر منبع مجاز است.

جستجو در منوی موبایل